רופא שיניים

רופא שיניים

ד"ר דוד יעקובוב, רופא שיניים בכיר, מנוסה ומקצועי, מעמיד לרשותכם מגוון נרחב של טיפולי שיניים החולשים על כל תחומי רפואת השיניים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימה מפורטת של מגוון טיפולי השיניים המקצועיים המוענקים לכם במרפאת השיניים בראשותו של ד"ר דוד יעקובוב.

 

רופא שיניים בחולון

כרופא שיניים מוביל בתחומו, ד"ר דוד יעקובוב, מאפשר גם לכם ליהנות ממגוון נרחב של טיפולים רפואיים המיושמים על ידיו באחת ממרפאות השיניים בהן הוא פועל בערים חולון ורמלה. בין יתר טיפולי השיניים המיושמים על ידי ד"ר דוד יעקובוב תמצאו:

  • טיפול במחלות חניכיים – מגוון נרחב של טיפולים המיועדים לצרכי התמודדות עם מחלות חניכיים שונות, לרבות, דלקות חניכיים ותופעת נסיגת חניכיים. בין יתר הטיפולים המיושמים על ידי ד"ר דוד יעקובוב בתחום טיפולי מחלות החניכיים תמצאו: טיפולי הקצעת שורשים, השתלת חניכיים ועוד.
  • השתלות שיניים – מגוון נרחב של טיפולי שתלים דנטאליים המיושמים במסגרת השתלות מונחות מחשב המאפשרות השגת רמת דיוק גבוהה במיוחד בכל הנוגע להצבת השתל. בנוסף, ד"ר דוד יעקבוב מעמיד לרשותכם מספר טיפולי שיניים הנערכים לצרכי הכנה חלל הפה לטיפולי השתלים, לרבות, טיפולי הרמת סינוס פתוחה/סגורה וטיפולי הוספת עצם.
  • טיפולי שיניים משמרים – מגוון נרחב של טיפולי שיניים המיועדים לצרכי שימור ותחזוקת השיניים. טיפולים אלו כוללים בין היתר: טיפולי שורש, סתימות כסף במסגרת טיפולי עששת, ניקוי אבן ועוד.
  • עקירות שיני בינה – ד"ר דוד יעקובוב מעמיד לרשותכם ניסיון רפואי רב שנים בעקירות שיני בינה, לרבות, עקירת שינה ביני בלסת התחתונה, עקירת שיני בינה בלסת העליונה ועקירת שיני בינה כלואות.
  • טיפולי אסתטיקה דנטלית – מגוון נרחב של טיפולי שיניים המיועדים לצרכי השבת החיוך היפה לחלל הפנים. בין יתר הטיפולים בתחום האסתטיקה הדנטלית המיושמים על ידי ד"ר דוד יעקובוב תמצאו: טיפולי סתימות לבנות בשיניים הקדמיות, ציפוי שיניים מחרסינה, הלבנת שיניים והנחת כתרי זירוקניה.

 

רופא שיניים ברמלה

המיומנויות המקצועיות של ד"ר דוד יעקובוב, מאפשרות לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מהליך טיפולי מקצועי ומוקפד, החל משלבי האבחון המקדים, דרך שלבי התאמת הטיפולים למצב השיניים ועד ליישום כל אחד ואחד מהטיפולים המופיעים לעיל ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר.
על מנת להעמיד לרשותכם את הנוחות המקסימאלית בכל הנוגע לקביעת תורים וזימון תורים, ד"ר דוד פועל במספר מרפאות שיניים מובילות בערים חולון ורמלה. מרפאות שיניים אלו מאובזרות בכל הציוד החדיש והמתקדם ביותר בענף רפואת השיניים, ובשילוב היכולות המקצועיות והידע הרפואי של ד"ר דוד יעקובוב, גם אתם תוכלו להבטיח לעצמכם את טיפולי השיניים האיכותיים ביותר!

 

עזרה ראשונה

מוצאים את עצמכם מתמודדים עם כאבי שיניים עזים בשעות הערב המאוחרות או במהלך הלילה? עומדים לצאת לחופשת סוף שבוע וברגע האחרון אתם מוצאים את עצמכם נזקקים לשירותי עזרה ראשונה בתחום רפואת השיניים? סובלים מבעיות שיניים במהלך ימות סוף השבוע? הגעתם למקום הנכון! כחלק בלתי נפרד מהשירות המקצועי המוענק לכם על ידי ד"ר דוד יעקובוב, תוכלו למצוא גם שירותי עזרה ראשונה בתחום רפואת השיניים. שירותים אלו מיועדים לכל אחד ואחת מכם, והם מוענקים לכל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע!